4.6.2011 - Druhé kolo hry plamen - Vižina

44 fotek 3.6.2011 - zobrazení
Dne 4.6.2011 se konalo druhé kolo hry Plamen v obci Vižina. Za náš sbor se zůčastnilo jedno družstvo mladších hasičů. První disciplína které se účastnili naši hasiči byl požární útok a to jako pátí v pořadí dle startovního čísla. Naši mladí hasiči zvládli požární útok za 43,6 s což se v prvních pokusech ukázalo jako druhý nejrychlejší čas a po druhých pokusech kterých se naše družstvo neúčastnilo zkončili v této disciplíně na 5.místě. Další disciplína byla Štafeta požárních dvojic ve které skončili naši hasiči na 10.místě kvůli dvěma chybám potrestaných každé po 10 s penalizace. Poslední disciplínou které se naše družstvo toho dne účastnilo byla Štafeta 4x60m, tato štafeta se našim velice povedla a celkově skončili v této disciplíně na 3.místě. Celkově skončili naši Mladí hasiči na 6.místě po sečtení bodů za závod požární všestranosti, požárního útoku, štafety 4x60m a štafety požárních dvojic. Což je pro naše Mladé hasiče krásné umístění a veliký příslib do budoucna.

Vytvořte z alba pexeso

SLEVA 10 % v prosinci