12.6.2011 - Padlé stromy na kominukaci směr Mořina

6 fotek 11.6.2011 - zobrazení
Dne 12.6.2011 vyjela jednotka Sboru dobrovolných hasičů Karlštejn k odklizení padlých stromů na komunikaci mezi obcemi Karlštejna a Mořina.

Jednotka vyjela s vozidlem VW T4 v počtu 1+3. Po příjezdu k místu události (v „mejtkách“) bylo zjištěno že se jedná spadlý strom na komunikaci a dva další hrozící svým pádem.

Hasiči provedli odstranění pomocí motorové pily a úklid komunikace pomocí košťat a lopat. Hasiči zasahovali ve spolupráci s Městskou policií Karlštejn a Policií České republiky ze stanice Karlštejn. Po odstranění stromů, úklidu komunikace a sbalení materiálu se jednotka vrátila zpět na základnu.