21.5.2011 - Okrsková soutěž v požárním sportu v Karlštejně

213 fotek leden 2006 až květen 2011 - zobrazení
Dne 21.5.2011 se uskutečnila okrsková soutěž v požárním sportu která se konala v prostorách autokempu v Karlštejně. První soutěžní disciplínou byl Požární útok. Domácí družstvo hasičů z Karlštejna nastupovalo jako 5. v pořadí . Po provedení disciplíny byli Karlštejnští muži na 3.místě. Po té se přešlo k Požárnímu útoku žen. Ženy z Karlštejna nastupovali jako 3. v pořadí a po provedení disciplíny byli první a to ještě s luxusním náskokem 10s na druhé družstvo v pořadí. Po skončení útoku se přešlo k štafetě 4x100. Karlštejnští muži byli v této disciplíně diskvalifikování kvůli chybě na třetím úseku i když jinak celkově štafeta dosáhla skvělého času. Po dohodě s rozhodčími byly povoleny OPRAVNÉ POKUSY při kterých Karlštejnští muži dosáhli skvělého času bez chyby a pokus byl uznán. Jediný kdo si v opravných pokusech svůj čas ještě vylepšil byli Karlštejnští muži zbytek si ještě naopak pohoršil. Po tom nastoupili na štafetu Karlštejnské ženy čas měli také skvělí ale bohužel se nepodařilo správně zapojit ROT spojku na rozdělovači a tak byl pokus uznán neplatným. Později byli neuznány i opravné pokusy u mužů a tak Karlštejnští muži skončili na 7.místě a ženy na 4.místě ale s tím že stejně postupují do Okresního kola které se bude konat v Hořovicích příští víkend kde se představí i naši dorostenci.

Proměňte album ve fotoknihu

Vytvořte z tohoto alba