24.11.2011 - Pořár rodiného domu

21 fotek listopad 2011 až leden 2012 - zobrazení
Po vyhlášení poplachu kopis Kladno, vyjíždí jednotka JSDH Karlštejn vozidlem T815 CAS 32 na likvidaci požáru rodinného domu v obci Hlásná Třebaň v počtu 1+3, následně vyjíždí vozidlo VW Transporter s počtem 1+4.

Po příjezdu se na místě nacházela policie ČR, HZS Řevnice (Praha západ) a ZZS Trans-hopital.

Uživatelé domu se nacházely mimo objekt. Po dohodě s velitelem zásahu zahájena likvidace požáru na jihozápadní straně domu proudem 2x "C". Zasahující hasiči použily 3x dýchací přístroj AURER.

Po lokalizaci a likvidaci na místě zůstává jednotka Hlásné Třebaně, ostatní jednotky se vrací na základnu.