4.7.2012 - vyvrácený strom

22 fotek 4.7.2012 - zobrazení
Po vyhlášení poplachu vyjíždí jednotka JSDH Karlštejn na vyvrácený strom do obce Karlštejn do prostoru lesa nad RD č.p. 37 vozidlem VW Transportér v počtu 1+6.Po příjezdu na místě u silnice majitel č.p.37 p. Matějka který událost
hlásil.
Proveden průzkum,na místě po dešti vyvrácený strom o průměru cca 40 cm který i s kořeny se vyvrátil nad RD. Současně na místě dojezd jednotky hasičů PZ. Po dohodě s velitelem jednotky PZ dokončeno zajištění stromu proti pádu vyvázáním k okolnímu porostu a dohodnuta likvidace.Vyvázání kmenu a pomocí kladkostroje kmen převrácen zpátky do lesa na protilehlou stráň, kde zůstal ponechán na zemi bez řezání. Po dokončení úklidu materiálu odjezd na základnu,doplnění.

Zasahující hasiči: Čvančara Josef, Efmert Jakub, Pospíšil Petr, Pastorek Viktor, Mottl Václav, Efmert Stanislav, Rajniš Luděk