Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

sdh-karlstejn 

6.6.2011 - 7.6.2011 - Padlé stromy směl Liteň

8 fotek 1.1.2005 - zobrazení
Dne 6.6.2011 přibližně v 23:50 vyjela jednotka SDH Karlštejn k odstranění spadlého stromu na komunikaci mezi obcemi Karlštejn a Vlence. Jednotka po příjezdu na místo zjistila že se jedná o dva spadlé stromy při levém okraji komunikace přibližně ve vzdálenosti 100m od sebe. Hasiči provedli pomocí motorové pily rozřezání těchto stromů a jejich odklizení mimo komunikaci. Po odstranění a úklidu se jednotka vydala zkontrolovat komunikaci až do obce Liteň.

Když se jednotka SDH Karlštejn vracela od odstranění dvou spadlých stromů na komunikaci mezi obcemi Karlštejn a Vlence, z důvodu bezpečného otočení vozidla se jednotka vydala až do obce Liteň. V obci Liteň jednotka nalezla spadlé větve přes komunikace v blízkosti „uhelných skladů“ směrem ke křižovatce u benzinové pumpy. Jednotka provedla jejich odstranění pomocí košťat a hrábí. Po odstranění z komunikace se jednotka vydala zpět do obce Karlštejn.

Cestou od předešlých zásahů rozhodla jednotka provést kontrolu obce Karlštejn, obce Mořina a obce Srbsko. Při návratu z obce Mořina byla odstraněna jedna zlomená větev ze zatáčky v „Hlubokém“ v obci Karlštejn a následně při cestě do obce Srbsko byla odstraněna spadaná skála u mostu v obci Karlštejn. Po kontrole obce Srbsko se jednotka vrátila zpět na základnu a do pohotovosti.
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron