Název

Popis

Po vyhlášení poplachu vyjíždí jednotka JSDH Karlštejn na požár trafostanice v obci Karlštejn do prostoru vedle silnice na Mořinu pod hradem Karlštejn v počtu 1+3 vozidlem CAS 32 T 815.Po příjezdu na místě PČR OO Karlštejn.
Po provedení průzkumu na místě ,zjištěno že se již z trafostanice nekouří a ani nehoří.
PČR kontakt s dispečinkem RZ a urgence dojezdu servisního pracovníka.
Na místo dojezd jednotky hasičů HZS PZ. Po dohodě s velitelem jednotky PZ společně vyčkáno na dojezd servisního pracovníka RZ a na otevření trafostanice. Otevřením stanice zjištěno zahoření v části trafostanice které samovolně zaniklo. Místo předáno pracovníkům RZ a jednotka po dohodě s velitelem jednotky HZS Řevnice návrat na základnu.

Zasashující hasiči: Pospíšil Petr, Janů Hynek, Efmert Jakub, Rajniš Luděk
Záloha na základně: Koza Matěj, Efmert Stanislav, Brandejs Jan

Období

• 13 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Olympus TG-310

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat