7.7.2012 - požár trafostanice

13 fotek 7.7.2012 - zobrazení
Po vyhlášení poplachu vyjíždí jednotka JSDH Karlštejn na požár trafostanice v obci Karlštejn do prostoru vedle silnice na Mořinu pod hradem Karlštejn v počtu 1+3 vozidlem CAS 32 T 815.Po příjezdu na místě PČR OO Karlštejn.
Po provedení průzkumu na místě ,zjištěno že se již z trafostanice nekouří a ani nehoří.
PČR kontakt s dispečinkem RZ a urgence dojezdu servisního pracovníka.
Na místo dojezd jednotky hasičů HZS PZ. Po dohodě s velitelem jednotky PZ společně vyčkáno na dojezd servisního pracovníka RZ a na otevření trafostanice. Otevřením stanice zjištěno zahoření v části trafostanice které samovolně zaniklo. Místo předáno pracovníkům RZ a jednotka po dohodě s velitelem jednotky HZS Řevnice návrat na základnu.

Zasashující hasiči: Pospíšil Petr, Janů Hynek, Efmert Jakub, Rajniš Luděk
Záloha na základně: Koza Matěj, Efmert Stanislav, Brandejs Jan