Setkání zasloužilých hasičů okresu Beroun - 16.5.2013

2 fotky 16.5.2013 - zobrazení
Dne 16. května se v hasičské zbrojnici v Karlštejně uskutečnilo setkání hasičů, kterým bylo za celoživotní činnost a práci pro hasiče uděleno jedno z nejvyšších ocenění, které na návrh výboru sboru dobrovolných hasičů po projednání ve výkonném výboru Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je dvakrát do roka udělováno a předáváno v aule zámku Centra hasičského hnutí v Přibyslavi.Ocenění je po fotografování, prohlídce expozice muzea slavnostně předáváno starostou SH ČMS, náměstkem starosty a vedoucím aktivu zasloužilých hasičů.

Tohoto setkání se zúčastnilo z celého okresu 12 zasloužilých hasičů ze 17, kterým byl tento titul udělen.

Účastníci po přivítání starostou OSH si prohlédli vystavená pamětní tabla k výročím založení sboru, poháry a diplomy, které sbor získal při soutěžích, fotografie z práce a činnosti, historické dokumenty a samozřejmě techniku se kterou sbor disponuje. Ze strany Okresního sdružení bylo pro účastníky připraveno malé občerstvení. Na místě se zasloužilý hasiči dohodli, že se jejich setkání uskuteční zase na podzim.